Afşar Mobilya Masa Sandalye Takımı

Afşar Mobilya Masa Sandalye Takımı ***

İzmirde Spotcu – Murat AFŞAR – 0506 641 75 79

 

*** UCUZ MASA SANDALYE TAKIMI ,Mutlu aile tablolarını arttıran ve evinizi zengin kılan mutfak masa sandalye takımları, güzel bir akşamı daha özel bir hale getirmektedir.

Sadelik ve şıklığın bir araya geldiği, mutfak masa sandalye takımı mobilyaları evinize hoş bir hava katmak için yeterlidir.Set halinde veya parça ürünler halinde, mutfağınızın dizaynını dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Kahvaltılarınız, öğle yemekleriniz ve akşam yemekleriniz artık eskisinden de renkli geçebilir.

Mutfak Masa Sandalye Takımı Modelleri

Afşar Mobilya Mutfak Masa Takımları, her eve ve odaya özel seçenekleri içermektedir.AFŞARSPOT ürün çeşitliliği, evinizi dekore etmenizi kolaylaştıran alternatiflerle doludur..Mutfak masa sandalye takımları ve banklı mutfak masası takımları dahil birçok ürün izmirde spotçu AFŞARSPOT mağazalarında…

Geniş bir aileye sahipseniz, mutfak masa takımı modelleri arasından köşe takımı olan setlere göz atabilirsiniz. Geniş aileniz için geniş köşe takımları, ailenize göredir. Ekonomik masa setleri, cebinizin de dostu olmaktadır. Cam masalı takımlarla, şıklığa bir artı daha katabilirsiniz.

Mutfak Masa Sandalye Takımları

AFŞAR MOBİLYA, ufak evleri’de düşünmektedir. Mini mutfak masa setleriyle, evinizin yapısına uygun, ekonomik modeller bulunmaktadır.Kılıflı mutfak masa seti ürünleri, daha konforlu ve farklı tasarımlardan oluşurken ahşap masa takımlarıysa klasik tarzını sevenlerin tercihlerini oluşturmaktadır. Mutfak masa sandalye takımları, mutfağınızın hak ettiği değere kavuşmasında yardımcı olmaktadır.
Mutfak masa sandalye seti ile mutfağınızın eksik ve önemli parçalarını tamamlayabilirsiniz. Açılır masalar, yerden kazanmanızda yardımcı olmaktadır.

Ucuz Mutfak Masa Takımı

Ucuz mutfak masa takımı ürünleriyle, evinizi hem şıklığa kavuşturmanız hem de ekonomik çözümlere ulaşmanız sağlanmaktadır.

Evinde, kaliteyi hissetmek isteyenler için AFŞARSPOT Mağazalarında istediğiniz genişliğe ve büyüklüğe sahip birçok ürün arasından size uygun bir ürün seçebilirsiniz.

Masa Sandalye Takımı

Masa Sandalye Takımları evinizin her yerine renk katacak. Aileyi bir araya toplayan, arkadaşlarınızla güzel sohbetleri arttıran masa sandalye takımı mobilyaları evinizin en keyifli yeri olabilir.AFŞARSPOT Mağazalarında her zevke ve bütçeye uygun masa sandalye takımlarını bulabilirsiniz.

Masa Sandalye Takımı Modelleri

Masa Sandalye Takımı kategorimizde bulunan yemek masaları, sandalyeler, sallanır sandalyeler ve mutfak köşe takımları gibi pek çok ürüne ulaşabilirsiniz. Yüzlerce yemek masası ve sandalye ürünü ile mutfak, yemek odası ve salonlarınızın tarzını değiştirecek ürünlere kategorimiz’den ulaşabilirsiniz. Eviniz için en uygun yemek masa sandalye takımları sabit masa, açılır masa sandalye, büyük masa ve bir çok masa sandalye takımlarını sitemizde bulabilirsiniz. Masa sandalye takımlarımıza istediğiniz kadar sandalye ekleyebilirsiniz. Masa sandalye takımlarımızı ister takım halinde ister parça parça satın alabilirsiniz. Mermer masa setleri, camlı masa setleri ve renkli masa sandalye modelleri hakkında canlı desteğimizden yada whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz. İstediğiniz genişliğe ve yüksekliğe sahip modellerimizi AFŞARSPOT Mağazalarımızdan bakabilirsiniz.

Masa Sandalye Takımı Fiyatları

Evlerde, iş yerlerinde veya ofislerde masa sandalye takımı mobilya modelleri arasında bütçenize ve cebinize uygun takımları, kullanıldığı alanlara göre bulabilirsiniz. Sizin cebinize en uygun masa sandalye takımlarını tarzınıza işlevinize göre satın alabilirsiniz.Bütçenize en uygun ucuz masa sandalye takımları izmirde spotcu AFŞARSPOT Mağazalarında.

Mutfak Masa Sandalye Takımı

Tüm aile genellikle mutfakta bir araya gelir. Genel olarak yemek nedeniyle bir araya gelinse de mutfak masa sandalye takımları güzel sohbetlere tanıklık eder.Sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek için mutfakta kullandığınız konforlu rahat masa sandalye takımlarını izmirde spotçu AFŞARSPOT Mağazalarında,mutfağınızın boyutuna ve cebinize göre bulabilirsiniz. Dilerseniz bu ürünleri bahçe, balkon, teras gibi yerlerde de kullanabilirsiniz.

Masa Sandalye Takımı

Masa sandalye takımı ofislerde ve evlerde birçok farklı amaçla kullanılır. Ofislerde kullanılan masa sandalye takımları toplantı salonlarında tercih edilir. Günümüzde ofis tasarımlarına oldukça önem verilir. Bu nedenle toplantı odalarında kullanılan masa sandalye takımlarının da tasarımları buna göre seçilir. Ofislerin çalıştığı sektör grubuna göre mekanın tasarımı da farklılık gösterir. Büyük şirketlerde tasarımın daha klasik olması uygun olurken daha tematik şirketlerde minimal tasarımlar tercih edilir.

Ev içerisinde de oturma odası, salon ve mutfakta alanın kullanımına uygun olarak masa sandalye takımları kullanılır. Masaların tasarımlarında hem trendler takip edilir hem de kişiye özel tasarımlarla ev içerisinde farklılıklar yaratılır. Mobilya mağazaları showroom alanlarında salon ve oturma odaları için tasarladıkları mobilya takımlarını sergiler. Bu mekan tasarımları da ev ve ofis içi düzenlemeler için fikir verebilir. Bunun yanı sıra iç mimarlardan yardım alarak ev ve ofisler masa sandalye takımları ile diğer mobilyalar arasında uyum yakalanarak mekana yenilik katılır ya da mekan baştan tasarlanır.

Masa Sandalye Takımı Modelleri

Masa sandalye takımları mekan tasarımına göre farklı şekillerde dizayna uyum sağlar. Ahşap masa sandalye takımı bahçelerde tercih edilir. 2 sandalye 1 masa şeklinde bahçe takımları vardır. Ahşap malzemeler çam ve gürgen gibi farklı ağaç türlerinden üretilir. Masalarda tam kuru ahşap kullanılması masanın ömrünün uzun olmasını sağlar. Pürüzsüz bir görüntü için masalar zımparalanarak dolgusu atılır. Sonrasında tekrar zımparalanarak cilası atılır ve pürüzsüz görüntüsüne kavuşur.

Küçük boy masalarda masa üst tablası 60 cm x 60 cm ölçülerindedir. Sandalyeler katlanabilir ve sabit sandalyeler olarak farklı seçeneklerde üretilir. Küçük boy takımlarda standart sandalye oturma yüksekliği 45 cm boyundadır. Sandalyenin maksimum taşıma kapasitesi ise 120 kg ağırlığındadır. Oturma alanı genişliği 40 cm ölçülerindedir. Sırt kısmı yüksekliği ise yerden 80 cm yukarıdadır.

Masa sandalye takımı balkon için alanın boyutlarına göre üretilir. 60 cm x 80 cm ölçülerinde 4 sandalyeli masa takımları vardır. Mermer masalar balkonlarda tercih edilir. Dış mekanda kullanım için ürünlerin dış hava koşullarına dayanıklı olması gerekir. Balkon mevsimlik kullanıma uygun olduğu için katlanır sandalyeler ve masa takımları daha çok tercih edilir. Masanın açık halde yerden yüksekliği 65 cm ölçülerindedir. Portatif masa sandalye takımı taşıma açısından da kolaylık sağlar. Masa sandalye takımı balkonun yanı sıra bahçede, kamp alanlarında ve pikniklerde de rahatlıkla kullanılır.

Masa sandalye takımı mutfak için Amerikan mutfaklarda alanın genişliğine göre bar tipi takımlar tercih edilir. Bu ürünlerin masa ebatı 100 cm x 40 cm, yüksekliği ise 75 cm ölçülerindedir. Sandalyelerin ebatları ise 40 cm x 45 cm, yüksekliği ise 80 cm ölçülerindedir. Masaların ayakları ayarlanabilir ölçüdedir. Sandalyeler 130 kg ağırlığına kadar kiloya dayanıklıdır. Mutfak masaları 4 kişilik olarakta tercih edilir. Mutfakta daha çok plastik, kir tutmayan sandalye malzemeleri tercih edilir. Kumaş sandalye yüzleri mutfakta uzun süreli kullanıma uygun olmaz. 6 kişilik masa sandalye takımı da salon tipi alanlarda tercih edilir. Salonlarda sandalye malzemesi ile deri tercih edilmesi mekanı daha şık gösterir.

Masa Sandalye Takımı Fiyatları

Masa sandalye takımı fiyatları ürün tipine, kullanım alanına ve kişi sayısına göre farklı fiyat aralığında üretilir. Mutfakta tercih edilen 2 kişilik portatif masalar uygun fiyatlıdır. Bunun yanı sıra köşeli mutfak takımları fiyat bakımından daha yüksektir. Bu masaların genişliği 120 cm, derinliği 70 cm, yüksekliği ise 66 cm ölçülerindedir. Tekli sandalye 54 cm genişliğinde, 61 cm derinliğinde, 77 cm yüksekliğindedir. İkili koltuğun ölçüsü 103 cm x 61 cm x 77 cm, köşenin ölçüsü 61 cm x 61 cm x 77 cm, bench ölçüsü ise 85 cm x 35 cm x 46,5 cm şeklindedir. Köşe masaları rahatlığı bakımından da tercih edilir.

Yemek masa ve sandalye takımlarında deri malzeme fiyata yüksek olarak yansır. Bunun yanı sıra plastik malzemeden üretilen masa setleri daha uygun fiyatlıdır. 4 kişilik masa sandalye takımı katlanabilir özellikte uygun fiyatlıdır. Mutfak tipi masa takımları salon tipi takımlara göre daha uygun fiyatlıdır. Salon tipi takımlarda el işçiliği ve kullanılan malzeme tipi ürünün fiyatını yükseltir.

Masa Sandalye Takımı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Piyasada birçok farklı marka tarafından üretilen masa sandalye takımları vardır. Özellikle ahşap masa sandalye takımları satın alınırken ürünün ağaç kalitesine önem vermek gerekir. Ağaç masaların zımparalanmış ve cilalanmış olarak satılması pürüzsüz görünmelerini sağladığı için ürünün özelliklerine dikkat etmek memnuniyeti artırır.

Masa sandalye takımı salon tipi açılır kapanır modeller alanın küçük olduğu salonlarda tercih edilebilir. Takımları satın almadan önce alternatifleri araştırmak gerekir. İnternet üzerinden masa sandalye takımı satın alırken ürünün teslimatı sırasında da zarar görmemesi için satıcı ile iletişime geçilebilir. 2 kişilik masa sandalye takımı boyutları küçük olduğu için tercih edileceği alanın buna göre belirlenmesi gerekir. Balkon ve bahçe tipi masa sandalye takımı alınırken de ürünün ergonomik olmasına dikkat etmek gerekir. Masa sandalye takımları başka amaçlar için de kullanılacaksa katlanabilir olanlar tercih edilebilir.

Afşar Mobilya Mutfak Masa Sandalye Takımları

Eko Ceviz Masa Takımı EM-172
Eko Beyaz Masa Takımı EM-171
Eko Cordoba Masa Takımı EM-170
Mor Açelya Smart Masa Takımı EM-169
Kahve Dalga Smart Masa Takımı EM-168
Fesleğen Smart Masa Takımı EM-167
Düz Beyaz Smart Masa Takımı EM-166
Gökkuşağı Smart Masa Takımı EM-165
Vazo Smart Masa Takımı EM-164
Pembe Açelya Smart Masa Takımı EM-163

Zincir Smart Masa Takımı EM-162
Kare Smart Masa Takımı EM-161
Fuşya Orkide Smart Masa Takımı EM-160
Latte Smart Masa Takımı EM-159
Kırmızı Kelebek Smart Masa Takımı EM-158
Su Damlası Smart Masa Takımı EM-157
Siyah Çiçek Smart Masa Takımı EM-156
Mor Çiçek Smart Masa Takımı EM-155
Kahve Çiçek Smart Masa Takımı EM-154
Böğürtlen Smart Masa Takımı EM-151
Taşlı Kelebek Smart Masa Takımı EM-150
Çapraz Oval Kahvegül Masa Takımı EM-125
Çapraz Oval Vazo Masa Takımı EM-124
Çapraz Oval Buket Masa Takımı EM-123

Çapraz Oval Gökkuşağı Masa Takımı EM-122
Fuşya Orkide Şato Benç Takımı EM-121
Turkuaz Piramit Şato Benç Takımı EM-120
Mürdüm Gül Şato Benç Takımı EM-119
Kahve Çizgi Şato Benç Takımı EM-118
Kahve Hasır Kelebek Mis Masa Takımı EM-117
Düz Beyaz Kelebek Mis Masa Takımı EM-116

Pembegül Kelebek Mis Masa Takımı EM-115
Mürdüm Hasır Kelebek Mis Masa Takımı EM-114
Turkuaz Taşlı Kelebek Mis Masa Takımı EM-113
Siyah Hasır Kelebek Mis Masa Takımı EM-112
Turkuaz Piramit Kelebek Şato Masa Takımı EM-111
Mürdüm Gül Kelebek Şato Masa Takımı EM-110
Siyah Çizgi Kelebek Şato Masa Takımı EM-109
Kahve Çizgi Kelebek Şato Masa Takımı EM-108
Fuşya Orkide Kelebek Şato Masa Takımı EM-107
Mürdüm Piramit Kelebek Şato Masa Takımı EM-106
Kahve Piramit Kelebek Şato Masa Takımı EM-105
Mercan Kelebek Şato Masa Takımı EM-104
Ceviz Ahşap Kelebek Masa Takımı EM-103
Beyaz Ahşap Kelebek Masa Takımı EM-102
Ahşap Kelebek Masa Takımı EM-101

 

masa sandalye takımları

Mutfak masa takımları
Küçük Mutfak masası
Köşe mutfak masası
Mutfak masası IKEA
TEKZEN mutfak masası
Mutfak Masası Bellona
Banklı Mutfak Masası
Katlanır Mutfak Masası

 


izmirde spotcu,izmirde spotçu,izmirde ikinci el eşya,izmirde spot eşya,izmirde afsar spot,ucuz mobilya,ucuz spot eşya

İZMİR SPOT ::: İZMİR SPOT EŞYA ::: İKİNCİEL EŞYA
UYGUN FİYATA KALİTELİ HİZMET0506 641 75 79

Eski Eşyalarınız Değerinde Alınır Satılır…

BİZE SORMADAN EŞYA ALMAYIN…
BİZE SORMADAN EŞYANIZI SATMAYIN…
MURAT AFŞAR – 0506 641 75 79

Yorum Gönderin